zdjęcie blog

Pergola premium, a pawilon z marketu budowlanego

Dzisiejszy wpis jest odpowiedzią na Wasze liczne pytania dotyczące różnicy pomiędzy pergolami oferowanymi przez Akant, a tymi dostępnymi w marketach budowlanych. Po głębszej analizie można je uznać za dwa zupełnie różne produkty, ale wielu naszych Klientów uważa je za podobne, dlatego przygotowaliśmy zestawienie porównujące cechy osłon z obu źródeł. Sprawdźcie czym się różnią.

doposazenie-pergoli

Doposaż pergolę

Pergola to jedna z najczęściej wybieranych osłon tarasowych. Atrakcyjny design, szeroka funkcjonalność czy wiele opcji dopasowania to jej główne cechy lubiane przez użytkowników. Pergolę można dopasować do stylu życia czy sposobu wypoczywania. Dziś prezentujemy elementy, o które można rozbudować swoją osłonę.

markiza-blog

Markiza – funkcjonalność i design w Twoim ogrodzie

Wypoczynek na świeżym powietrzu to doskonały sposób na naładowanie baterii po ciężkim dniu pracy. W upalne dni, gdy palące słońce jest w zenicie, może jednak okazać się męczący. W takiej sytuacji wystarczy zainwestować w odpowiednią osłonę tarasową, by bez względu na intensywność promieni słonecznych, relaksować się na przydomowym tarasie. Z pomocą przyjść może markiza.

koszalin

Zaoszczędź dzięki screenom, czyli 3 cechy screena, dzięki którym obniżysz swoje rachunki

Osłony zewnętrzne w powszechnym rozumieniu kojarzą się często jedynie z osłonięciem przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów. Nowoczesne systemy mają jednak o wiele więcej funkcji. Rozwiązaniem, które jest warte uwagi jest screen. Nie tylko osłania nas od wzroku przechodniów, ale także przyczynia się do oszczędności. Jak to się dzieje? Poznajcie trzy cechy screena, dzięki którym mniej wydacie na rachunki.