Kopia blog oslonyzewnetrzne.pl (4)

Napęd SOMFY S&SO RS100 io do rolet zewnętrznych

Tryb dyskretnej pracy, zabezpieczenie przed uszkodzeniem oraz funkcjonalności usprawniające używanie rolety zewnętrznej na co dzień – to jedynie kilka atutów nowego napędu S&SO RS100 io od Somfy. Nowy produkt to synteza wygody użytkowania i najnowszych rozwiązań technologicznych. W poniższym tekście przedstawiamy 3 powody, dla których warto wybrać nowy napęd od Somfy.

Najwyższy stopień komfortu

O tym, czym wyróżnia się najnowszy napęd od Somfy, dowiadujemy się już przy jego pierwszym użyciu. Włączając tryb dyskretny, roleta przechodzi na ultra cichy sposób działania. Cicha praca to efekt delikatnego startu i subtelnego zatrzymania się rolety oraz wolniejszej pracy całego systemu. Co ważne – wolniejsze działanie rolety prowadzi do mniejszego zużycia energii, co przekłada się na oszczędności.

Ponadto napęd umożliwia zapamiętanie konkretnej pozycji rolety i ustawienie jej w określony sposób za pomocą jednego kliknięcia.

Zabezpieczenie przed uszkodzeniami

Napęd S&SO RS100 io został skonstruowany w taki sposób, by jak najbardziej ograniczyć ewentualne uszkodzenia. Posiada funkcję wykrywania przeszkód oraz oblodzenia, co chroni osłonę przed zepsuciem w wyniku przymarznięcia lub natrafienia na przeszkodę.

Producent oferuje aż 7 lat gwarancji na napęd i zapewnia, że jest on w stanie wydłużyć żywotność rolety aż do 15 lat.

Poczucie bezpieczeństwa

Dzięki technologii io-homecontrol roleta zewnętrzna podnosi poziom bezpieczeństwa. W każdej chwili możemy otrzymać informację zwrotną o pozycji rolety i dowolnie ją zmienić, co daje pełną kontrolę nad działaniem osłon okiennych. Co ważne – funkcja ta jest dostępna z poziomu smartfona z dowolnego miejsca ziemi, dzięki czemu możemy np. w dowolnym momencie zamknąć roletę i ograniczyć ryzyko włamania.

Tags: No tags

Comments are closed.