grafika - strony oslonyzewnetrzne

Rolety zewnętrzne – przegląd nowości

Rolety zewnętrzne od dawna cieszą się zainteresowaniem szerokiej rzeszy Klientów. Skutecznie zabezpieczają wnętrze przed nagrzewaniem i nadmiarem promieni słonecznych, a przy tym blokują przenikanie hałasu z zewnątrz i zapewniają prywatność. Jakie innowacje pojawiły się w tym rodzaju osłon? Sprawdźcie nowości od Akant.

Na szczególną uwagę zasługują rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie, które zostały wyposażone w bezszczotkowy napęd radiowy S&SO RS100 IO marki Somfy. Gwarantuje on pełen komfort użytkowania, a wszystko za sprawą dwóch trybów działania – super dyskretnego i cichego. Pierwszy wyróżnia się wyjątkowo cichą pracą uzyskiwaną przez delikatny start i zatrzymanie, a także przez wolniejsze tempo działania rolety. To z kolei implikuje mniejsze zużycie energii oraz obniżenie opłat za prąd. Przejście w tryb cichy zalecane jest w sytuacji, gdy zależy nam na szybszej pracy rolety.

Wspomniane napędy S&SO RS100 IO Somfy mają funkcję detekcji przeszkód i oblodzenia, co pozwala zapobiec uszkodzeniu rolet spowodowanemu przymarznięciem czy zetknięciem z jakimś obiektem. Taka funkcja wpływa na trwałość osłony. Napęd objęty jest 7-letnią gwarancją.

Technologia io-homecontrol, która została zastosowana w napędzie, zwiększa stopień bezpieczeństwa. W każdym momencie można otrzymać informację zwrotną o aktualnej pozycji rolety i dowolnie ją zmienić. Dzięki temu użytkownik ma pełną kontrolę nad osłonami i możne nimi sterować za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie.

Napęd S&SO RS100 IO Somfy daje możliwość zapisania ulubionej pozycji rolety “my”. Dzięki tej opcji w dowolnym momencie można wrócić do danego ustawienia.

Ciekawą nowością są też pancerze BP41 oraz BP42. Przez obustronne ryflowanie ulepszono stronę wizualną osadzonych rolet i zwiększono sztywność profilu pancerza. Wymienne ślizgi pancerza ułatwiają serwis rolet

Nową wersję rolet zewnętrznych można zamówić do powierzchni nawet 8 m2i do szerokości 380 cm. Zwiększenie dostępnych wymiarów pozwala na osłonięcie także większych przeszkleń.

Firma Akant zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym doradcą w najbliższym salonie stacjonarnym.

Tags: No tags

Comments are closed.